Hakkımızda

BİZ KİMİZ?
 
Gelişmekte olan Türkiye pazarında, otomat sistemlerinin her projesinde uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Otomat işletmeciliği, Sıcak ve Soğuk (Snack) Otomatlar ile hizmetlerimize kesintisiz bir şekilde devam etmekteyiz.
 
Sürekli değişen ve gelişen teknolojiye kendimizi yenileyerek ayak uydurmaktayız ve siz değerli müşterilerimize nasıl daha iyi bir hizmet verebiliriz sorularının cevaplarını sürekli aramaya devam etmekteyiz. Seçkin markaları ayağınıza getirdiğimiz otomat hizmetimiz; kalite, hijyen, lezzet, teknik servis, bakım ve lojitik kavramlarıyla bütünleşerek hizmetinize sunmaktayız.
 
Kurumsal şirketlerden ofislere, okullara, üniversitelere, hastanelere, alışveriş merkezlerine kadar her ortamda, Sıcak İçecek ve Snack Otomatları ile çeşitli çay, kahve ihtiyacınızı, istediğiniz an soğuk içecek ve atıştırmalık hafif yiyecek ürünlerini, 7/24 saat otomatlar sayesinde sizlere buluşturmaktayız..
 

TÜM TALEPLERİNİZ İÇİN AŞAĞIDAKİ TALEP FORMUMUZU DOLDURMANIZ YETERLİ OLACAKTIR. MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZ SİZLERE EN KISA SÜREDE GERİ DÖNÜŞ YAPACAKTIR.